Nováčci z Turnova si z Hlinska body neodvezli
12. 09. 2022
visibility 786

V neděli 11. září do Hlinska přijel nováček divizní soutěže z Turnova, kterému se prozatím podařilo vyhrát všechny odehraná utkání.

Hlinečtí fotbalisté ale Trutnov nepouštěli vůbec k balónu a navíc v prvním poločase vstřelili tři branky, z nichž poslední gól byl z přímého kopu. Hostům z Turnova se podařilo vstřelit branku až na konci druhého poločasu, která padla z penalty. Skóre se již nezměnilo a utkání skončilo pro domácí fotbalisty vítězně s výsledkem 3:1. Celé utkání je možné zhlédnout zde

Hlinečtí fotbalisté jsou v tabulce na 4. místě s dvanácti body.

Příští utkání odehrají fotbalisté FC Hlinsko ve Velkých Hamrech, další domácí zápas se odehraje 25. září od 16:30 hodin s Náchodem. S fotbalisty z Velkých Hamrů Hlinsko v minulé sezóně prohrálo oba zápasy a s Náchodem jednou vyhráli a jednou prohráli.