Nová česká komedie Můžem i s mužem čeká diváky dnes v hlineckém letním kině

Diváci letního kina Hlinsko si dnes ve 21:00 hodin mohou užít filmovou adaptaci divadelní hry Můžem i s mužem. Vstupné je 130 Kč a představení se koná uvnitř Multifunkčního centra z důvodu nepříznivého počasí.

Režie filmu se ujala herečka a režisérka Vanda Hybnerová, která ve filmu i hraje jednu z hlavních rolí. Komedie pojednává o čtyřech kamarádkách, které se sejdou na oslavě v tajemném bytě, kam přicházejí úplně cizí lidé. Každá je jiná a touží po něčem jiném, s postupujícím večerem si ale uvědomí, že touží především po lásce a souznění. Co se s tím kamarádky rozhodnou udělat? To se dozví ten, kdo film shlédne.

Komedie vznikla podle stejnojmenné divadelní hry. Ve filmovém zpracování hrajou hlavní role Jitka Sedláčková, Vanda Hybnerová, Kateřina Kaira Hrachovcová a Dagmar Zázvůrková. Film má 83 minut.

Letní kino 2023

Chcete přispět do diskuze? Stačí se jen přihlásit.