ZAVŘIT

Koupit reklamu Reklama  •  
Dnes je 10. duben 2021, svátek má Darja

Nadační fond pomoci organizuje sbírku pro Bohdanku z Jeníkova

03. 03. 2021 • 16:26
PARTNEŘI

Nadační fond pomoci Znesnáze21 organizuje sbírku pro paní Bohdanku Laštůvkovou z Jeníkova, která podlehla dlouhé těžké nemoci a zanechala po sobě dvě děti a manžela.

 

Manžel byl paní Bohdance oporou a stále nablízku. Pro pozůstalou rodinu je nastalá situace velmi těžká a díky Nadačnímu fondu pomoci je možné rodinu finančně podpořit. Vybraný finanční dar bude použitý na pokrytí nákladů na studium dětí nebo provoz domácnosti. 

 

Vybráno bylo zatím 112 000 Kč, do sbírky je možné se zapojit ještě 56 dnů. Sbírka se nachází na odkazu: http://bit.ly/znesnaze-bohdanka-lastuvkova a je plně transparentní.

 

„Danuška po sobě zanechala dvě krásné děti a milujícího manžela Petra, který byl manželce skutečnou oporou, dokázal jí být nablízku i v těžkých chvílích jejího odchodu. Když Bohdanka odešla, zůstal v rodině velký smutek a nejistota z budoucnosti. Veškeré starosti všedního dne zůstaly na manželovi Petrovi, pro kterého je tato situace velmi těžká,” uvedla na webu znesnaze21.cz organizátorka akce Veronika Hladká.

 

Organizátorka akce také sdělila, že ze srdce děkuje všem, kteří se rozhodnou rodinu v této složité situaci podpořit.Zdroj foto: www.znesnaze21.cz

 

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •  
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím