Na vlakové trase Hlinsko - Pardubice dojde v dubnu ke dvěma denním výlukám
Profilovka
17. 04. 2024.
1499

České dráhy ohlásily na trase Hlinsko - Pardubice dvě výluky, ke kterým dojde 24. a 25. dubna. Výlukové vlaky nahradí autobusová doprava, důvodem výluk jsou opravné práce na daných úsecích. 

K první výluce dojde v úseku Žďárec u Skutče - Hlinsko v Čechách, a to ve středu 24. dubna od 7:15 do 19:30 hodin. Zastávky náhradní autobusové dopravy budou umístěny ve Žďárci u Skutče před staniční budovou, v Pokřikově na autobusové zastávce “Pokřikov”, ve Vojtěchově na zastávce “Vojtěchov, prodejna” v Holetíně na zastávce “Holetín, Horní Holetín, žel. zast.” a v Hlinsku na autobusové zastávce “Hlinsko, pošta” a před vlakovým nádražím.

Druhá výluka bude v úseku Slatiňany - Žďárec u Skutče o den později, tedy ve čtvrtek 25. dubna od 7:30 do 17:30 hodin. Zastávky náhradní autobusové dopravy budou umístěny ve Slatiňanech před staniční budovou, v obci Orel na autobusové zastávce “Orel”, v Zaječicích na autobusové zastávce “Zaječice”, V Chrasti na autobusové zastávce “Chrast, sokolovna”, v Horce u Chrudimi na zastávce “Horka, žel. zast.”, ve Vrbatově Kostelci na zastávce “Vrbatův Kostelec”, v Prosetíně na zastávce “Prosetín, škola”, a ve Ždárci u Skutče a v Hlinsku před staničními budovami.

Více informací na webových stránkách města Hlinska: https://bit.ly/CD-vyluky