Dnes je 5. říjen 2023, svátek má Eliška
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Sport Na náborový trénink FC Hlinsko dorazilo téměř dvacet malých fotbalistů Vytvořit článek
Na náborový trénink FC Hlinsko dorazilo téměř dvacet malých fotbalistů
Petr Laštůvka (redakce) - 08. 09. 2023    736    0 Líbil se vám tento článek?

Ve čtvrtek odpoledne pořádal hlinecký fotbalový klub náborový trénink pro hráče a hráčky ročníku 2016, 2017 a 2018. Na hlavním hřišti v Olšinkách čekaly na malé fotbalisty dvě stanoviště pro vyzkoušení pohybových cvičení s míčem i bez něho. Náboru pod dozorem Jakuba Nevoleho, obránce A týmu FC Hlinsko, se zúčastnilo celkem osmnáct dětí.

„Pro kluky a holky s ročníkem narození 2016 až 2018 jsme si připravili dvě základní stanoviště. První tréninky malých fotbalistů začínáme základními pohybovými aktivitami a lehkou gymnastikou. Cvičení sestavujeme hlavně formou her a postupně pak přidáváme práci s fotbalovým míčem, který je ve fotbale nejdůležitější," sdělil při náborovém tréninku Jakub Nevole, obránce A týmu FC Hlinsko.

Zájemci o fotbal v Hlinsku, kteří nestihli přijít na nábor, mohou navštívit každý jiný trénink v úterý a ve čtvrtek od 16:00 hodin na hřišti v Olšinkách. Vítání jsou kluci a holky narození v roce 2016 až 2018, s sebou trenéři doporučují kopačky a sportovní oblečení.

Hlinecký fotbalový klub FC Hlinsko nyní hledá posily pro vedení tréninků a družstev. „Bylo by pro nás ideální, kdyby nám někdo další pomohl s vedením tréninku vybraných kategorií. Nyní hledáme trenéry a také vedoucí družstev. Trenéři by samozřejmě měli mít zkušenost s fotbalem. Zájemci mohou více informací získat u vedení klubu, kontaktní údaje jsou uvedeny na webových stránkách fchlinsko.cz," doplnil Jakub Nevole.TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu