ZAVŘIT

Koupit reklamu Reklama  •  
Dnes je 1. prosinec 2020, svátek má Iva

Na chirurgii se můžete objednat přes webové stránky

19. 03. 2020 • 10:42

MUDr. Tlustý Tomáš a jeho privátní chirurgická ambulance v Hlinsku má nové webové stránky. Na nich se můžete dočíst například to, jaké služby privátní chirurgická ambulance poskytuje, s jakými zdravotními pojišťovnami spolupracuje, jaký má ceník pro placené úkony, a také se můžete pomocí webové stránky objednat do ordinace.

Webové stránky naleznete na www.chirurgiehlinsko.cz

Dále je možné se přihlásit k odběru novinek na www.facebook.com/chirurgiehlinsko. Na FB stránce můžete přímo komunikovat s panem doktorem MUDr. Tlustým.

Privátní chirurgická ambulance – MUDr. Tlustý Tomáš je moderním ambulantním zařízením, které se stará o diagnostiku i léčbu vašich obtíží ze spektra všeobecné chirurgie a traumatologie. Důležité je, aby se pacienti cítili příjemně, a proto je vždy přivítá vlídný, profesionální a individuální přístup. Ročně se provede přes 8 000 ošetření. Péče je ve snaze snížit váš čas strávený v čekárně na minimum. Objednávání pacientů probíhá na čas. Akutní úrazy mají samozřejmě po celou ordinační dobu přednost včetně posádek RZP.

„Webové stránky jsme vytvářeli, aby byly co možné nejvíce přehledné a intuitivní, aby bylo možné se objednat do ordinace. Také jsme chtěli, aby webové stránky usnadnili komunikaci s privátní chirurgickou ambulancí,“vysvětluje Michal Voldán z Pekneweby.cz

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •  
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím