Dnes je 25. březen 2023, svátek má Marian
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně Most v Blatně se o víkendu zcela uzavře, řidiče čeká objížďka Vytvořit článek
Most v Blatně se o víkendu zcela uzavře, řidiče čeká objížďka
Petr Laštůvka (redakce) - 07. 10. 2022    1166    0 Líbil se vám tento článek?

Úplné jednodenní uzavření komunikace II/343 na trase Hlinsko - Kameničky, v místech modernizovaného mostu v Blatně, čeká řidiče motorových vozidel v sobotu 8. října 2022. Uzavírka se uskuteční z důvodu demontáže provizorní lávky pro pěší, kterou vybudoval zhotovitel stavby za budovou Kampeličky. Lávka umístěná vedle původního mostu byla k dispozici pro pěší a cyklisty po celou dobu modernizace mostu. Nový chodník přes řeku Chrudimku je již součástí nově vystavěného mostu.

„Stavební práce na modernizaci mostu v Blatně pokročily natolik, že se blíží ke konci a budou již realizovány dokončovací práce. V sobotu dojde k vyzvednutí provizorní lávky pro pěší a následně se převeze do obce Vítanov, kde bude i nadále sloužit. Takto velký zásah nelze realizovat za provozu, proto musí dojít k uzavírce komunikace," říká k plánovanému dopravnímu omezení Miroslav Krčil, starosta města Hlinsko.

Pro řidiče všech motorových vozidel je po dobu jednodenní uzavírky vyhrazena objízdná trasa vedená přes Krounu, Svratouch a Svratku.Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu