Dnes je 25. březen 2023, svátek má Marian
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Vaše zprávy Moc bych si přál mít vše v jednom autě… aneb AUTO PRO TOMÍKA! Vytvořit článek
Moc bych si přál mít vše v jednom autě… aneb AUTO PRO TOMÍKA!
Roman Rybáček - 02. 12. 2022    834    0 Líbil se vám tento článek?

Krásný den všem! Pojďme pomoci malému Tomíkovi, který se narodil s dětskou mozkovou obrnou. Tomášek by nyní chtěl požádat a poprosit všechny dobré duše o jakýkoli příspěvek do jeho sbírky na nové auto, které je pro něj nezbytné k cestování na rehabilitace, k lékařům a celkově pro co nejsnažší a nejbezpečnější dopravování. Tomík má založenou sbírku na internetové platformě Donio, kde můžete velmi snadno přispět pomocí platební karty, Apple Pay, Google Pay nebo klasickým bankovním převodem. Při platbě je samozřejmostí možnost zaslání potvrzení o daru, které si může fyzická i právnická osoba uplatnit v daňovém přiznání ke snížení daňového základu. Sbírku i povídání Tomíkova příběhu najdete pod tímto odkazem: https://www.donio.cz/autotomik

Další možností, jak pomoci je sdílení sbírky přes Vaše profily na sociálních sítích - např. Facebook, Instagram, Twitter. Případně můžete oslovit i své přátele a známé. 

Pokud máte zřízen účet na Instagramu, můžete Tomíkovi zvýšit šance na sdílení jeho sbírky paní Nikol Štíbrovou, která každou adventní neděli losuje, z přidaných komentářů pod jejím adventním příspěvkem, jednoho sťastlivce, jehož příběh nasdílí na svém profilu a díky svému obrovskému dosahu velmi často zajistí značný úspěch sbírky a často i vybrání celé potřebné částky! Máte-li tedy možnost okomentovat příspěvek p. Štíbrové, označte prosím ve svém komentáři @adela.rybackova nebo https://www.donio.cz/autotomik. Odkaz na příspěvek, pod kterým můžete označovat je zde: https://www.instagram.com/p/ClJ3xpAouy4/?utm_source=ig_web_copy_link. Komentování a označení není žádným způsobem limitováno ani omezeno, můžete ho tedy opakovat stále dokola, čím více, tím je větší šance, že bude Tomíkova sbírka vylosována. Takto lze činit po celý advent, až do poslední adventní neděle, kdy bude losován poslední šťastlivec.

Všem, kteří se rozhodnou jakýmkoli způsobem Tomáška podpořit patří jedno veliké DĚKUJEME! Věřte, že každá podpora i koruna pomáhá!

Přímý kontakt na rodinu: [email protected]

 

DĚKUJEME VÁM!

 TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu