Dnes je 1. říjen 2023, svátek má Igor
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Sport Mládež Horses zahájila letní přípravu na novou sezonu Vytvořit článek
Mládež Horses zahájila letní přípravu na novou sezonu
HC Horses Hlinsko - 24. 05. 2023    620    0 Líbil se vám tento článek?

Všechny mládežnické kategorie hlineckého hokejového klubu zahájily se začátkem května letní přípravu na nadcházející sezonu. Příprava potrvá do konce června, trenéři se svými svěřenci mají k dispozici velké množství sportovišť.

Po dlouhých letech se do přípravy zařadily také individuální tréninky brankářů pod vedením trenéra Pavla Barvínka.

Součástí přípravy na novou sezonu bude i tradiční letní hokejový kemp, který se uskuteční v termínu od 28. srpna do 3. září 2023 na hlineckém zimním stadionu. Kemp je určený pro hráče narozené od roku 2006 až do 2015 a lze se na něj přihlásit online na klubovém webu www.hchlinsko.cz.

„Na základě zájmu většiny rodičů o celodenní kemp s vyzvednutím dětí v odpoledních hodinách jsme připravili kompletní nabídku více méně jako příměstský tábor. Veškerý program je organizován pod celodenním dohledem trenérů a po odpovídajících věkových skupinách. Kemp je organizován bez přespání," uvádí předseda HC Horses Hlinsko Radek Chlada.

Dobrovolný hokejový kemp, určený pro všechny kategorie mládeže týmu HC Horses Hlinsko, se bude skládat ze dvou tréninkových jednotek na ledě, dvou v tělocvičně, regenerace a doprovodného programu. Účastníci se mohou těšit na besedu se známou sportovní osobností. V loňském roce zavítal na zimní stadion v Olšinkách útočník klubu HC Dynamo Pardubice Tomáš Zohorna.TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu