Dnes je 21. září 2021, svátek má Matouš
     Reklama
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně MKK Hlinečan hledá správce pro MFC Hlinsko Vytvořit článek
MKK Hlinečan hledá správce pro MFC Hlinsko
Věra Dvořáková (redakce) - 02. 08. 2021    723    0 Líbil se vám tento článek?

Městský kulturní klub Hlinečan vyhlásil výběrové řízení na obsazení pozice SPRÁVCE MULTIFUNKČNÍHO CENTRA v Hlinsku. Předpokládaný nástup je 1. ledna 2022 a přihlášky je nutné podat do 3. září 2021.

Správce zajišťuje činnost technického vybavení budovy, pomáhá odstraňovat vzniklé závady, udržuje vnitřní i venkovní prostory, zajišťuje propagaci na vývěsních plochách, připravuje sály a prostory na akce, zajišťuje pořadatelskou činnost a podílí se na přípravných pracech.

Podmínky přijetí jsou občanství ČR, zdravotní způsobilost, bezúhonnost, samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost, časová flexibilita, počítačová gramotnost a řidičský průkaz sk. B.

Přihláška musí obsahovat jméno a příjmení uchazeče, jeho místo a datum narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, telefonní a emailový kontakt, strukturovaný životopis, výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce) a datum a podpis uchazeče.

Přihlášky mají být zaslány na adresu MKK Hlinečan, Adámkova 341, 539 01 Hlinsko. Mohou být také předány osobně v zalepené obálce v kanceláři MKK Hlinečan nebo zaslány do datové schránky dapk56i. Na obálce má být uvedeno “VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ”.

 


Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
Petr Laštůvka (redakce) - 20. 09. 2021
Z důvodu plánované odstávky skupiny ČEZ bude ve úterý 21. září přerušena dodávka elektřiny v několika částech Hlinska. Výpadek ele...
Petr Laštůvka (redakce) - 18. 09. 2021
Okolí hlineckého fotbalového stadionu v Olšinkách patřilo ve čtvrtek odpoledne poslednímu běžeckému závodu Cross alej ze seriálu b...
redakce iHLINSKO - 18. 09. 2021
V Hlinsku je první dávkou proti koronaviru naočkováno 63,9 % obyvatel nad 16 let, neočkovaných je téměř tři tisíce osob. Nejvíce...
Reklama   •   Koupit reklamu