ZAVŘIT

Koupit reklamu Reklama  •  
Dnes je 17. leden 2021, svátek má Drahoslav

Město Hlinsko má nového místostarostu

10. 01. 2021 • 7:11

Na 10. zasedání zastupitelstva města Hlinska, které se uskutečnilo 21. 12. 2020, byla schválena změna v organizační struktuře vedení města. Změna se týká schválení nového neuvolněného místostarosty, který bude mít na starosti část provozních věcí města. Změna se týká také starosty města Hlinska Miroslava Krčila, který bude zastávat svůj post nově jako neuvolněný starosta.

Neuvolněným místostarostou Hlinska byl schválený Petr Svoboda, který je členem rady města za sdružení HLINSKO SOBĚ. Petr Svoboda bude mít na starost oblast majetku a městské policie.

„Po podzimních krajských volbách jsem se stal radním Pardubického kraje zodpovědným za venkov, životní prostředí a zemědělství. Zároveň je pro mě prioritou zůstat starostou města Hlinska, proto jsme se ve vedení města dohodli, že budeme fungovat ve formátu starosta, místostarosta Zdeněk Eis a neuvolněný místostarosta Petr Svoboda. Tato změna nebude mít žádný dopad na finance a pokladnu města," uvedl starosta města Miroslav Krčil.

Neuvolněným místostarostou se rozumí osoba, která nevykonává volenou funkci na "plný úvazek", nemusí tak být dlouhodobě uvolněna z pracovního poměru a nestává se zaměstnancem města nebo obce.

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •  
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím