ZAVŘIT

Koupit reklamu Reklama  •  
Dnes je 17. leden 2021, svátek má Drahoslav

Město Hlinsko hledá vedoucího odboru investic a městského majetku

Tajemnice městského úřadu vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice vedoucí odboru investic a městského majetku na Městském úřadě Hlinsko. Lhůta pro podání přihlášky je do 7. prosince 2020 do 12:00 hodin a předpokládaný nástup je 1. března 2021. Město Hlinsko nabízí pracovní poměr na dobu neurčitou. 

 

Nejdůležitějšími požadavky jsou vysokoškolské vzdělání stavebního směru, praxe v dané oblasti minimálně 5 let, praxe v rozpočtování staveb a znalost platné legislativy. Požaduje se též pracovní nasazení, pečlivost, organizační schopnost a výborná znalost práce na PC a řidičské oprávnění skupiny B.

 

Platové zařazení je do 11. platové třídy o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Náplní práce je řízení činnosti odboru v samostatné i přenesené působnosti - koordinace investičního procesu a koordinace činnosti odboru při optimálním nakládání s majetkem města. 

 

Všechny náležitosti podání přihlášek a další informace k výběrovému řízení viz tento odkaz: https://bit.ly/Výběrové-řízení

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •  
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím