Máte starou střechu, která už nevypadá dobře? Prodlužte jí životnost renovací!
Profilovka
09. 08. 2022
visibility 2304

Nechat si renovovat starší střechu na domě od odborné firmy je vhodnou investicí, která může střeše prodloužit životnost až o 25 let. Zcela nová střecha není levnou záležitostí, naopak cena renovace začíná od 99 Kč za metr čtvereční střešní krytiny a díky tomu získá dům nový a mladistvý vzhled.

Pro majitele nemovitostí na Hlinecku realizuje renovace střech společnost SOUDEK RENOVACE STŘECH z Miřetic, která nyní nabízí nezávaznou kalkulaci zdarma. Mezi poskytované služby patří nátěry eternitových, plechových a taškových střech, nátěry a čistění fasád, rekonstrukce komínů, údržba a čištění všech typů střech, napuštění krytiny mechostopem – modrou skalicí, která zabrání růstu lišejníků na 15 let a výškové práce.

Zjistěte, kolik by stála renovace střechy na vašem domě na telefonním čísle 776 374 705 nebo emailu TOMISUDI.CZ@seznam.cz.

Renovace střechy je poměrně levným a účinným způsobem pro zvýšení její životnosti. Zároveň se při renovaci odstraní problémy s případnými netěsnostmi střechy, které mohou způsobovat zatékání.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image