Dnes je 7. červen 2023, svátek má Iveta a Slavoj
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně MAS Hlinecko vyhlásilo výzvu pro udílení značky Kvalita z Hlinecka Vytvořit článek
MAS Hlinecko vyhlásilo výzvu pro udílení značky Kvalita z Hlinecka
Věra Dvořáková (redakce) - 21. 04. 2021    790    0 Líbil se vám tento článek?

Místní akční skupina Hlinecko vyhlašuje výzvu pro předkládání žádostí o udělení regionální značky Kvalita z Hlinecka. Žádosti mohou být předkládány ve třech oblastech (výrobky a produkty, ubytovací a stravovací zařízení a zážitky) a to do 14. května 2021.

 

Zájemci o udělení značky mohou kontaktovat středisko MAS na telefonním čísle 605 150 550, na emailu [email protected]  nebo osobně v kanceláři v Komenského ulici 187 Hlinsko. Pracovníci MAS jsou připraveni žadatelům pomoci s vyplněním žádostí.

 

Žadatel o značku Kvalita z Hlinecka musí mít působnost na Hlinecku, předložit živnostenský list, potvrdit bezdlužnost a musí prokázat šetrnost k životnímu prostředí.

 

 

Regionální značka Kvalita z Hlinecka garantuje tradiční výrobu nebo postupy, ruční a řemeslnou práci, zpracování a nabídku místních a regionálních surovin, tradici a regionální exkluzivitu, jedinečnost a originalitu, kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí a za spolupráci producentů v regionu.

 

Kvalita z Hlinecka byla založena v roce 2014 ve spolupráci s městem Hlinsko a Místní akční skupinou Hlinecko. Jedná se o ochrannou známku, která podporuje  a propaguje regionální výrobce a poskytovatele služeb u nás na Hlinecku.”, uvádí administrátorka značky Iva Groulíková. 

 

V současné době je na Hlinecku celkem 13 držitelů této značky. Jedná se například o Jana Fildera a jeho Tkalcovnu na Betlémě, pivovar Rychtář, divadlo Artsy Fartsy, mléčné výrobky z Farmy pod kopcem, umělecké kovářské výrobky Kovoart, Kozí farmu Prosetín, řeznictví U Švandů či Penzion Stanský mlýn.

 

Všechny další potřebné informace: http://bit.ly/MAS-Hlinecko-vyzvaLíbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu