Dnes je 4. říjen 2023, svátek má František
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně Lidl mění od 1. června otevírací dobu na prodejně v Hlinsku Vytvořit článek
Lidl mění od 1. června otevírací dobu na prodejně v Hlinsku
Petr Laštůvka (redakce) - 31. 05. 2023    4488    0 Líbil se vám tento článek?

Maloobchodní řetězec Lidl mění od 1. června na všech svých pobočkách otevírací dobu, kterou prodlouží vždy o jednu hodinu. Otevírací doba na hlinecké prodejně tak bude od pondělí do soboty od 7:00 do 21:00 hodin a v neděli od 8:00 do 21:00 hodin.

Lidl je mezinárodní maloobchodní řetězec, který se specializuje na prodej potravin a spotřebního zboží za konkurenceschopné ceny. Sídlí v Německu, ale má pobočky a prodejny po celém světě, včetně mnoha zemí Evropy. Řetězec Lidl je známý svým podnikatelským modelem, který se zaměřuje na minimalizaci nákladů a maximální efektivitu. Díky svému unikátnímu přístupu k obchodování, cenové dostupnosti výrobků a závazku k udržitelnosti si řetězec Lidl získal širokou zákaznickou základnu po celém světě. Jeho konkurenční strategie a kvalitní nabídka produktů z něj činí významného hráče na maloobchodním trhu.

Počátky činnosti společnosti Lidl sahají do 30. let 20. století, kdy byl v německém Neckarsulmu založen velkoobchod s potravinami. První prodejna Lidl pak byla otevřena v Ludwigshafenu v roce 1973. V následujících letech Lidl expandoval po celém Německu a o 15 let později provozoval více než 450 prodejen. Koncem 80. let 20. století začal Lidl budovat své prodejny i v dalších zemích. Dnes provozuje prodejny ve 29 zemích Evropy a v USA a patří k největším potravinářským řetězcům v Evropě i v celosvětovém měřítku.Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu