Léto s Rychtářem 2024 deštivé počasí nezkazilo
Profilovka
04. 06. 2024.
525

Kulturní a společenská akce Léto s Rychtářem se uskutečnilo první červnovou sobotu, kdy do Hlinska zavítalo mnoho známých kapel. Návštěvníci hlineckého pivovaru si tak odnesli nezapomenutelné zážitky. Pro posluchače bylo připravené i chutné občerstvení, nechybělo samozřejmě ani pivo.

Brány pivovaru se návštěvníkům otevřely ve 13:00 hodin. Koncerty probíhaly od odpoledne až po celý večer. První koncert odstartoval ve 14:00 hodin, kdy se na pódium představil Pokáč, známý muzikant na kytaru a ukulele. Po Pokáčovi následovala hudební skupina Koblížci, ukazující směr moderního pop-punku. Dále se na hudebním pódiu představila kapela Wohnout, která s sebou přivezla dobrou náladu i přes deštivé počasí. Do Hlinska zavítala i legendární slovenská kapela No Name. „Je nám cťou byť opäť vašou súčasťou“ uvedl frontman kapely No Name Igor Timko. Ve 20:00 hodin vystoupila na pódiu kapela Kryštof se zajímavými efekty a skvělou show. V ten samý den oslavil své 47. narozeniny frontman kapely Richard Krajčo.

NA závěr večera vystoupila punk rocková skupina Rybičky 48 se svým maskotem a za doprovodu strhující show plné nejen světelných a zvukových efektů, ale také úchvatné pyrotechniky.

Do areálu hlineckého pivovaru dorazilo nespočet návštěvníků i přes nepřízeň počasí. Letošní rok čeká Hlinsko ještě dva koncerty v areálu hlineckého pivovaru. Další se uskuteční 13. června 2024, kdy do Hlinska zavítá například kapely Harlej, Tublatanka a další. Poslední z programu bude Monster Meeting, který se koná 24. srpna 2024, návštěvníci se mohou těšit na žánr metalu a hard rocku.

 

Foto: Ondřej Sůva & Facebook.cz

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image