Královéhradečtí slávisté ukončili hlineckou sérii výher
Profilovka
14. 08. 2023.
visibility 669

Na hlineckém fotbalovém hřišti v Olšinkách se v neděli 13. srpna odehrálo první divizní utkání s FC Slavia Hradec Králové. I přes vedení domácích prohrálo FC Hlinsko těsným výsledkem 1:2. V minulé sezóně hráli královéhradečtí slávisté Královéhradecký krajský přebor.

Jako první otevřel skóre utkání hlinecký útočník Denis Mayer. Z branky se ale domácí moc dlouho neradovali, protože slávisté z Hradce Králové během několika minut odpověděli gólovou střelou. První poločas tak končil nerozhodně 1:1. V 67. minutě se dostali hosté do další gólové šance, kterou hlinecký brankář Doležal nedokázal zlikvidovat. I přesto, že se domácí snažili skóre vyrovnat, další gól už nepřidali a utkání pro ně skončilo prohrou 1:2.

Příští mistrovské utkání se odehraje na hlineckém fotbalovém hřišti 23. srpna od 18:00 hodin s TJ Spoje Praha.