Koordinátor dobrovolníků v regionu Hlinsko- nabídka práce
Profilovka
02. 12. 2021.
visibility 1815

Chcete v práci dělat radost druhým a zároveň pomáhat lidem kolem sebe? Zajímá Vás dobrovolnictví? Možná je to práce pro Vás! FOKUS Vysočina, z. ú. hledá kolegu/kolegyni na pozici koordinátor dobrovolnického centra pro region Hlinsko.

Co Vás čeká:
- Jako koordinátor dobrovolnického centra budete mít na starosti vyhledávání zájemců o dobrovolnictví, zprostředkování dobrovolníků do přijímajících organizací, spolupráci s dobrovolníky, pořádání akcí pro veřejnost, propagační aktivity.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- Pozitivní přístup k tématu dobrovolnictví a duševního zdraví.
- Komunikační a prezentační dovednosti, kreativitu.
- Minimálně středoškolské vzdělání.
- Trestní bezúhonnost a řidičský průkaz skupiny B.
- Schopnost samostatně pracovat, organizační dovednosti a zodpovědnost.
- Vlastní zkušenost v dobrovolnictví či v poskytování sociálních služeb pro lidi s duševním onemocněním výhodou, ne podmínkou.

Co Vám můžeme nabídnout:
- Zajímavou a kreativní práci, která má a dává smysl.
- Uplatnění ve stabilní neziskové organizaci s téměř 30letou praxí s řízením širokého komplexu sociálních služeb a dobrovolnictví.
- Metodickou podporu, možnost vzdělávání (včetně stáží a konferencí) a rozvoje v oblasti dobrovolnictví a duševního zdraví.
- Supervizi.
- Služební notebook, telefon a 5 týdnů dovolené.
- Kvalifikovaný tým pracovníků.
- Pracovní smlouvu v rozsahu 0,75 úvazku.

Podrobný profesní životopis a motivační dopis zašlete do 15. prosince 2021 na e-mail: ludmila.nenadalova@fokusvysocina.cz

Nástup možný od ledna 2022. Další informace na tel.: 778 888 663

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image