Josef Sochor z Hlinska bojoval v soutěži pro nejtvrdší hasiče Firefighter Combat Challenge Czech v Jihlavě

Člen Hasičského záchranného sboru Pardubického kraje Josef Sochor z hlinecké jednotky spolu se svými kolegy Markem Víškem, Danielem Knápkem a Martinem Duškem bojovali na jihlavském Masarykově náměstí ve velmi náročné hasičské soutěži Firefighter Combat Challenge Czech. Umístil se na krásném 7. místě a celkově jejich družstvo získalo 4. místo ve štafetě.

Soutěž se konala ve dnech 7. až 8. července 2023. Jednalo se o dvoudenní závod a účast byla česká i mezinárodní. Celkem se jí účastnilo 96 závodníků a soutěž sestávala z náročných hasičských sportovních disciplín.

Z HSZ Pardubického kraje si stříbrnou medaili odvezl Marek Víšek a ten získal ještě bronzovou medaili v kategorii tandem. Pokračovat bude dále na Světové policejní a hasičské hry do Winnipegu v Kanadě.

Zdroj foto: Facebook HSZ Pardubického kraje

 

Hasiči Pardubického kraje

Chcete přispět do diskuze? Stačí se jen přihlásit.