Již 7. ročník Benefičního plesu v Hlinsku

Sdílet článek:
23. 01. 2020 • 8:43

První březnovou sobotu, tedy 7. 3. 2020, se v hlineckém MFC bude konat další ročník jednoho z nejoblíbenějších plesů v Hlinsku a okolí. Řeč je o tradičním Benefičním plesu, který letos slaví již 7. výročí. Návštěvníky pravidelně láká nejen na pestrý program, známé moderátory, hudební hvězdy a bohatý raut, ale především na hlavní smysl akce, tedy finanční podporu lidí, kteří kvůli svému handicapu nemají možnost získat finanční prostředky jinou cestou.
Návštěvníci se mohou těšit na moderátorskou dvojici Pavla Nového a Janu Trojanovou, pěvecké hvězdy Václava Noida Bártu, Leonu Machálkovou, hlineckou rodačku Simonu Černou a hudební formaci Charlie Band, která působí jako doprovodná kapela Heleny Vondráčkové. O předtančení se postará hlinecké Ridendo a nesmí samozřejmě chybět cimbálová muzika. Letos zahraje Morava z Čejkovic. Cena vstupenky zůstává stejná jako předchozí rok, tedy 690 Kč. V ceně je zahrnut i bohatý raut s gastronomickými delikatesami.
Celý finanční výtěžek plesu, na němž se můžete podílet i vy svojí účastí, finančním darem či darem do tomboly, bude opět věnován na podporu hlineckých dobročinných neziskových organizací a handicapovaných osob. Pořadatel za jakoukoliv podporu předem srdečně děkuje. Za uplynulých 6 ročníků bylo na tyto účely předáno celkem jeden milion stopadesát tisíc korun. Pořadatelem plesu je zapsaný spolek PROVAS HLINSKO.
Prodej vstupenek: Radek Černý, tel. 777 130 010
Bližší info o plese a spolku PROVAS HLINSKO: www.beneficnipleshlinsko.cz
 

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se