Dnes je 2. prosinec 2023, svátek má Blanka
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Sport Ještě dva z charitativních běhů Běžíme pro Káju se konají toto září Vytvořit článek
Ještě dva z charitativních běhů Běžíme pro Káju se konají toto září
Věra Dvořáková (redakce) - 06. 09. 2022    836    0 Líbil se vám tento článek?

Dva ze čtyř závodů Běžíme pro Káju, ve kterých běžci podporují jedenáctiletou holčičku Karolínku, se uskuteční ještě tento měsíc. První se poběží 15. a druhý 22. září 2022.

 

Karolínka je 11ti letá holčička, která má diagnostikovanou nemoc zvanou hereditární spastická kvadruparéza a je na invalidním vozíku. Kája jezdí pravidelně na fyzioterapie a do lázní, aby se jednou mohla postavit na vlastní nohy. Výtěžek z registrace poputuje právě jí.

 

První ze dvou zbývajících letošních charitativních běhů se koná 15. září a startuje na Veselém Kopci. Poběží se do Dřevíkova přes Milešímov a zpět na Veselý Kopec. Trasa má 4 300 metrů.

 

Poslední běh se koná 22. září a poběží se z Holetína. Trasa vede od koupaliště přes Dolní holetín a zpět. Trasa je dlouhá 4200 metrů.

 

Podrobnější informace o závodech a registraci jsou k dispozici na webu www.behy-hlinsko.webnode.cz. Registrace na místě nebude možná. „Hlavním důvodem je rozběhat Hlinsko a sportem udělat radost sobě, ale tím i někomu jinému. Letos se běží pro Karolínku.“ sdělil Petr Svoboda, člen výboru organizace SPORT PRO 2020 z.s., která seriál běhů pořádá.

 

Zdroj foto: www.behy-hlinsko.webnode.czLíbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu