Jaké je to být hokejistou zjistí děti již tento čtvrtek
Profilovka
25. 01. 2022
visibility 889

Ve čtvrtek 27. ledna 2022 budou mít všechny děti, bez rozdílu dovednosti bruslení, možnost vyzkoušet si zdarma, jaké je to být hokejistou nebo hokejistkou! V rámci Týdne hokeje pořádá HC Hlinsko společně s Českým hokejem zábavné odpoledne, které začíná v 17:00 hodin na hlineckém zimním stadionu v Olšinkách.

 

“V novém roce jsme dostali příležitost pořádat akci Týden hokeje tady v Hlinsku. Ve čtvrtek 27. 1. se proto opět na našem zimním stadionu uskuteční tak, jako v předchozích letech s výjimkou covidové situace. Jsme rádi, že akci můžeme pro hlineckou veřejnost uspořádat a chtěli bychom na ni pozvat kluky a holky od 4 do 8 let. Nezáleží na tom, zda budou umět bruslit nebo ne, mohou přijít sem k nám na zimní stadion, kde bude připraveno mnoho aktivit. Rodiče i s dětmi si mohou prohlédnout prostory klubu, poslechnout si přednášku o tom, co obnáší být hokejistou nebo vůbec naučit se bruslit. Bez ohledu na to, jestli je dítě hráč klubu, pořádáme dvakrát týdně výuku bruslení ve středu a v sobotu. Tato akce je tedy ideální příležitostí k seznámení se s prostředím zimního stadionu a se sportovním vyžitím, které nabízíme. Všichni trenéři, kteří se akce zúčastní a dále pokračují ve výuce dětí, jsou licencovaní školení trenéři. Děti od nás dále obdrží dárek, stačí se jen zaregistrovat na tuto akci. Nejedná se o žádný závazek, ale jen o možnost přijít se podívat, zasportovat si, užít si příjemné odpoledne jak pro děti, tak pro rodiče. Těšíme se na návštěvu dětí ze školek a prvního stupně základních škol a samozřejmě je vítaná i veřejnost,” zve návštěvníky Radek Chlada, předseda HC Hlinsko.

 

 

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). Pokud rodiče nemají pro své děti brusle, je možné se obrátit na hlavního trenéra Jaroslava Plíška na tel. čísle 604 607 178 s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

 

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná po osmé po celé České republice a celkově už podesáté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem přes 30 000 dětí.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image