Hlinsko zakoupilo do areálu biotopu nafukovací skákací hrad
Profilovka
06. 07. 2024.
748

Na hlineckém přírodním koupališti, které je oblíbeným místem k odpočinku a rekreaci, byla zprovozněna nová atrakce pro děti, velký nafukovací skákací hrad. Jeho zakoupení má přispět k ještě větší atraktivitě a pohodlí pro všechny, kteří na biotop přicházejí za relaxací a zábavou. Hrad má také střechu pro zajištění stínu a je umístěný na strategickém místě hned u vchodu, kde děti mohou skákat a bavit se, zatímco ostatní návštěvníci relaxují poblíž prostředí přírodního biotopu.

„Na přírodní biotop jsem zakoupili nový nafukovací skákací hrad, který bude k dispozici v areálu koupaliště po celou sezónu. Návštěvníci budou mít atrakci k dispozici v rámci standardního vstupného. Jen prosím při zábavě o ohleduplnost a rodiče o dohled nad ratolestmi," řekl k investici Miroslav Krčil, starosta města Hlinsko.

Nafukovací skákací hrad chce vedení hlinecké radnice využít i na jiné veřejné akce. „Rozhodli jsme se ho pořídit, abychom měli k dispozici další atrakci o víkendu i ve všední dny. Samozřejmě bylo možností si ho půjčit, ale to by bylo pouze jednorázově a nakonec jsme si řekli, že ho zakoupíme a využijeme ho i v jiných částech roku pro naše další akce. Jedná se o ekonomičtější variantu a myslím si, že se to vyplatí," pokračoval starosta Krčil.

Nová atrakce je umístěna na začátku plaveckého areálu. „Skákací hrad je umístěn v přední části vpravo za vstupem. Pokud se atrakce osvědčí, pořídíme ještě jeden menší skákací hrad k hernímu potoku, kde se pohybují ti nejmenší návštěvníci," uzavřel starosta.

Hlinecký koupací biotop se nachází na adrese Holetínská 98, cena vstupného stojí dospělého 70 Kč/den, dítě do 15 let 40 Kč/den, dítě do 115 cm má vstupné zdarma, dospělý ZTP stojí 30 Kč/den, dítě do 15 let ZTP 20 Kč/den. Vstup po 17:00 hodině vyjde dospělého na 35 Kč a dítě do 15 let na 20 Kč. Vstupné je možné uhradit platební kartou, platba v občerstvení je možná pouze v hotovosti.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image