Hlinsko připravuje sérii školení a workshopů o podnikání
Profilovka
12. 02. 2024.
1249

Město Hlinsko bude spolupracovat s Pardubickým podnikatelským inkubátorem P-PINK s cílem podpořit začínající či budoucí podnikatele ve městě i v blízkém okolí. Město prostřednictvím P-PINK zajistí sérii školení a workshopů, které budou pro účastníky bezplatné.

„Chceme společně s Pardubickým podnikatelským inkubátorem podpořit lidi, kteří chtějí začít podnikat zde na Hlinecku. Kdokoliv, kdo bude mít zájem, bude moci absolvovat workshopy zdarma. Jedna z přednášek je zaměřena i pro žáky osmých a devátých tříd základních škol, kde se budou moci seznámit s tím, co obnáší podnikání. Myslím si, že to bude pro naše základní školy vhodným doplňkem do výuky a přínosem pro občany uvažující o podnikání," sdělil starosta města Miroslav Krčil k připravované sérii školení ve spolupráci s Pardubickým podnikatelským inkubátorem P-PINK.

Pardubický podnikatelský inkubátor vznikl pod záštitou Regionální rozvojové agentury Pardubického kraje v srpnu 2017 a svoji činnost zahájil na začátku následujícího roku. P-PINK podporuje vznik odvážných inovativních myšlenek a projektů. Podnikatelům, firmám a zájemcům o podnikání nabízí kreativní zázemí a možnost pravidelného setkávání s dalšími inspirativními lidmi, komplexní podpůrné programy inkubace, akcelerace, odborné vzdělávání a propojování s potenciálními investory.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image