ZAVŘIT

Dnes je 27. únor 2021, svátek má Alexandr

Hlinsko oslavilo 20 let Pardubického kraje

09. 08. 2020 • 11:39

Druhé srpnové sobotní odpoledne v Hlinsku patřilo oslavám 20. výročí Pardubického kraje. Akce se uskutečnila před Orlovnou a celé odpoledne provázely hudební kapely Polarita - Marek Lejhanec, The BUGLES a Sabrage. Návštěvníci si také mohli vyslechnout TalkShow s hráči HC Dynamo Pardubice a legendou českého hokeje Vladimírem Martincem.

 

Pro malé účastníky oslav byly připraveny stánky Hasičského záchranného sboru Pardubického kraje, Nemocnice Pardubického kraje, Policie ČR a Destinační společnosti Východní Čechy, kde si děti mohly užít soutěže a získat spoustu propagačních materiálů. Mezi oblíbené stanoviště patřil stánek HC Dynamo Pardubice s hokejovou střílnou a několika hráči klubu. Pro odvážnější byl připravený simulátor nárazu při dopravní nehodě od BESIP Ministerstva dopravy. Pro návštěvníky bylo zajištěno občerstvení s možností ochutnat a zakoupit regionální potraviny.

 

S Pardubickým krajem slaví také 20 let od svého vzniku Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje. Vedle jejich stanoviště tak bylo možné prohlédnout si hasičskou techniku.

 

Oslavy 20 let Pardubického kraje probíhají po celé léto v šesti městech:

1. srpna – Moravská Třebová

8. srpna – Hlinsko

15. srpna – Svitavy

29. srpna – Ústí nad Orlicí

4. září – Pardubice

12. září - Chrudim

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •  
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím