Dnes je 1. říjen 2023, svátek má Igor
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně Hlinsko obnovilo setkávání s občany Vytvořit článek
Hlinsko obnovilo setkávání s občany
Petr Laštůvka (redakce) - 05. 04. 2023    886    0 Líbil se vám tento článek?

Poslední březnovou středu se vedení Hlinska setkalo s občany z místní části Blatno a obnovilo tak tradici přerušenou koronavirovou pandemií, která umožňuje pružně reagovat na podněty občanů a postupně tak zkvalitňovat život ve městě. Další setkání je naplánováno na polovinu dubna v Chlumu.

„Opět jsme začali dělat setkávání z občany a zahájili jsme ho v Blatně. Informovali jsme místní hlavně o probíhajících a připravovaných investicích. Především se jedná o investici do druhého mostu, která bude Blatno čekat v příštím roce. Sdělili jsme, jakým způsobem je dohodnutá realizace a jak je naplánována časově a logisticky. Představili jsme také dohodu o mostním provizoriu a řešili jsme opravy místních komunikací. Bavili jsme i o tom, že máme výhled a plán investic pro Blatno i na další roky," uvedl k setkání v Blatně Miroslav Krčil, starosta města Hlinsko.

Ve stejný den se vedení hlinecké radnice setkalo také se zástupcem občanské komise v Koutech. „Ve středu jsme se setkali také se zástupcem občanské komise z Koutků, kde jsme probrali podněty a nápady na další investice v této části. Předpokládám, že část z nich v letošním roce zrealizujeme," pokračoval starosta Krčil.

Další setkání s občany se uskuteční 12. dubna v Chlumu a připravuje se také setkání s obyvateli sídliště. „Setkávání s občany jsme před covidovou pauzou dělali pravidelně dvakrát ročně a nyní to chceme obnovit. Myslím si, že to je dobře, protože se dozvíme důležité podněty," doplnil Krčil.Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu