Dnes je 1. říjen 2023, svátek má Igor
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně Hlinsko má svůj první kruhový objezd Vytvořit článek
Hlinsko má svůj první kruhový objezd
Petr Laštůvka (redakce) - 04. 10. 2022    1963    0 Líbil se vám tento článek?

Ulici Rataje a vznikající ulici Prošvicova propojil nově vybudovaný kruhový objezd postavený v rámci první etapy výstavby obchvatu sídliště. Vůbec první kruhový objezd v Hlinsku byl pro řidiče otevřen na začátku tohoto týdne. Spojovací komunikace mezi Ratajemi a ulicí Družstevní a druhý kruhový objezd budou dokončené a průjezdné do konce října.

„Od pondělí je průjezdný kruhový objezd na Ratajích. Stavební práce nyní pokračují uzavřením horní křižovatky a měly by být dokončené do konce října, po té bude nová komunikace mezi Ratajemi a ulicí Družstevní také průjezdná. Na jaře příštího roku bude pokračovat druhá etapa stavebních prací a bude znamenat úpravu celého prostoru," říká k výstavbě odlehčovacího obchvatu sídliště starosta Hlinska Miroslav Krčil.

Pro obyvatele sídliště a řidiče je do 31. října platné nové dopravní omezení z důvodu uzavírky komunikce směrem od bývalého areálu společnosti ETA.  „Stavební práce jsou plánovány tak, aby sídliště bylo v každém okamžiku alespoň z jedné strany přístupné. Je to důležité z pohledu integrovaného záchranného sboru, ale samozřejmě i z běžného života nás, co na sídlišti bydlíme," doplňuje dále starosta Krčil.Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu