Dnes je 2. prosinec 2023, svátek má Blanka
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Sport Hlinečtí hokejisté začnou s přípravou na novou sezonu, zimní stadion začne v příštím týdnu mrazit Vytvořit článek
Hlinečtí hokejisté začnou s přípravou na novou sezonu, zimní stadion začne v příštím týdnu mrazit
Gabriela Volfová (redakce) - 14. 08. 2022    910    0 Líbil se vám tento článek?

Zimní stadion v Olšinkách začne již příští týden mrazit a hlinecký hokejový klub HC Horses Hlinsko tak zahájí od 22. srpna přípravu na novou sezónu. V té minulé se A týmu moc nedařilo a udržel se pouze v polovině tabulky.

 

Hlinecký A tým bude mít v nadcházající sezóně novou trenérskou dvojici Pavla Rohlíka a Lukáše Kunze. Noví trenéři mají vyšší cíle a plánují ze sestavy kolem kapitána P. Beneše vytvořit celek, který posune HC Hlinsko na špici Krajské ligy Pardubického a Královehradeckého kraje. Ta letos přívítá dva týmy z druhé ligy HC Trutnov a BK Nová Paka. 

 

Na přípravném turnaji 3. září přivítá HC Hlinsko celky Nové Město nad Metují, Poličku a Světlou nad Sázavou. První soutěžní zápas odehrají hlinečtí 25. září v Chocni. 

 

Rozpis dalších utkání HC Hlinsko je následující: 

 

28. září 18:30   Hlinsko - Litomyšl

2. října 18:00    Chrudim - Hlinsko

5. října 18:30    Hlinsko - Moravská Třebová

9. října 17:00    Polička - Hlinsko

12. října 19:00  Lanškroun - Hlinsko

 

Na zimním stadionu se po přípravě ledové plochy bude konat hokejový kemp, který začne 22. srpna. Na akci je přihlášeno 66 dětí od přípravek až po dorostence.Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu