Hlinečtí hokejisté odehráli další dvě utkání
12. 10. 2020
visibility 926

Ve středu 7. října hlinečtí Horses odehráli čtvrtý zápas sezóny, z toho třetí na domácí ledové ploše. Hosty byli tentokrát hokejisté HC Světlá nad Sázavou.

Domácí otevřeli skóre již ve 2. minutě zápasu, do konce první třetiny se jim podařilo vstřelit dalších 5 branek. Další dvě třetiny byly skórově vyrovnané, utkání tak skončilo 8:3.

V neděli 11. října odehráli poslední zápas s hokejisty z Litomyšle do uvolnění opatření, které by mohlo nastat 25. října. Utkání bylo z hlediska vstřelených branek do druhé třetiny vyrovnané. Na začátku třetí třetiny hráči domácí Litomyšle vstřelili 3 branky, na které ale hlinečtí koně dostatečně nezareagovali a odvezli si tak prohru 5:3.

Hlinsko je po čtyřech odehraných zápasech (2 výhry, 2 prohry) na 7. místě tabulky s 5 body, na první HC Spartak Choceň ztrácí 5 bodů.