Dnes je 30. září 2022, svátek má Jeroným
Reklama   •   Koupit reklamu
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Sport Hlinečtí fotbalisté získali v jarní sezóně dvanáct bodů a celkově se umístili za polovinou tabulky Vytvořit článek
Hlinečtí fotbalisté získali v jarní sezóně dvanáct bodů a celkově se umístili za polovinou tabulky
redakce iHLINSKO - 19. 06. 2022    342    0 Líbil se vám tento článek?

Fotbalisté FC Hlinsko v sobotu 18. června ukončili sezónu 2021/2022 domácím utkáním s Letohradem (1:3). V průměru se fotbalistům nedařilo, utrpěli spoustu proher, v zápasech uhráli za jarní sezónu pouze dvanáct bodů. 

 

Hlinečtí fotbalisté celkem vyhráli tři utkání, devět jich prohráli a ve třech zápasech remizovali. Nejvíce se jim výsledkově dařilo v utkání s fotbalisty z Kutné Hory (6:0). Ti se ale v příští sezóně nedostali do divize, protože skončili jako poslední a sestupují. Letos ze soutěže Divize C propadli celkem tři týmy zpět do krajské soutěže. Hlinecký celek skončil na jedenácté příčce, což je pouze o tři místa před vypadnutím. 

 

Hlinečtí odehráli již třetí sezónu v divizi, tato sezóna byla jediná, kterou se podařilo dokončit celou. V sezóně 2019/2020 odehráli kvůli koronaviru šestnáct utkání a získali 23 bodů a 9. místo tabulky. V sezóně 2020/2021 odehráli pouze osm utkání a získali 11 bodů s umístěním na 10. místě tabulky. 

 

Záznam z posledního utkání sezóny je možné zhlédnout zde


Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu