Hlinečtí fotbalisté vstoupili do nové sezóny výhrou
09. 08. 2022.
visibility 865

V neděli 7. srpna se na domácím hřišti v Olšinkách odehrál první zápas sezóny 2022/2023. Pro hlinecké fotbalisty je to již čtvrtá sezóna, kdy mají možnost hrát v divizi, čtvrté nejvyšší soutěži českého fotbalu.

Na první utkání sezóny, kdy hosté přijeli z Nového Bydžova, se přišlo podívat 422 diváků. Základní sestavu tvořili jak stálí hráči FC Hlinsko, tak nově příchozí. Tento tah se trenérovi celku, Martinu Slavíkovi, vyplatil, protože hned v prvním poločase domácí vedli 1:0. V polovině druhého poločasu se hostům podařilo také vstřelit branku, avšak za několik minut z vyrovnaného skóre vstřelili branku opět domácí a utkání skončilo stavem 2:1.  Hlinečtí fotbalisté tak získali 3 body.

Záznam z utkání naleznete zde

Příští domácí utkání se odehraje 21. srpna od 17:00 hodin s fotbalisty z Dobrovic.