Hlinečtí fotbalisté si z Benátek nad Jizerou odvezli jeden cenný bod
Profilovka
01. 09. 2021.
visibility 907

Hlinečtí fotbalisté se o víkendu utkali s týmem SK Benátky nad Jizerou, se kterými odehráli v divizi prozatím jen jeden zápas.

Již od začátku zápasu se hostující Hlinsko snažilo vybojovat branku, a to se málem podařilo v 15. minutě utkání. Domácím Benátkám se branku ale podařilo vstřelit dříve, kdy ve 27. minutě utkání vsítil branku Bodlák.

Od začátku druhého poločasu byli domácí fotbalisté živější a hostujícímu celku nedávali moc šancí. Hlineckým fotbalistům se ale v průběhu poločasu podařilo vybojovat tři po sobě jdoucí rohové kopy a v 60. minutě zápasu vstřelil vlastní branku Kysela. Bojovalo se až do konce druhého poločasu, kdy na úplném konci byly jednomu hráči FC Hlinsko uděleny dvě žluté karty. Zápas skončil stavem 1:1 a hlinečtí si odvezli alespoň jeden bod.

Příští zápas se bude konat v Hlinsku dne 5. září od 17:00 hodin na hřišti v Olšinkách a soupeřem budou fotbalisté ze Dvora Králové.