Hlinečtí fotbalisté remizovali s RMSK Cidlina Nový Bydžov
16. 10. 2023.
visibility 701

Hlinečtí fotbalisté odehráli v neděli 15. října jedenácté kolo podzimní části 2023/2024 a v utkání s RMSK Cidlina Nový Bydžov remizovali. Aktuálně jsou na 10. místě se 13. body.

Poslední utkání s Novým Bydžovem rozehrál soupeř na začátku druhého poločasu. V nastavení (93. minuta) se ale podařilo vyrovnat hlineckému týmu na 1:1.

Fotbalisté vyhráli prozatím pouze čtyři utkání. Tři domácí utkání s Benešovem (3:1), Čáslaví (3:2) a Chrudimí (1:0) a jedno venkovní s Vysokým Mýtem (0:3).

Fotbalisty čekají ještě čtyři utkání a to 22. října od 15:30 na domácím fotbalém hřišti v Hlinsku s Ústí nad Orlicí, 28. října s Dobrovicemi, 5. listopadu od 14:00 na domácím fotbalovém hřišti s Letohradem a 11. listopadu s Kosmonosy.