Hlinečtí fotbalisté o víkendu odehráli utkání s Libiší
04. 04. 2022
visibility 999

V sobotu 2. dubna odehráli fotbalisté FC Hlinsko čtvrtý zápas jarní části sezóny 2021/2022. Jejich soupeřem byli hráči z TJ Sokol Libiš a zápas se odehrával na jejich hřišti. Tabulkově vyrovnaný soupeř hlineckých fotbalistů byl v prvním poločase lepší a do kabin se odcházelo za stavu 1:0 pro Libiš. V začátku druhého poločasu vyrovnali hostující hlinečtí na 1:1, avšak vyrovnané skóre se změnilo po chybě hlineckého obránce. Fotbalisté Libiše nakonec nad hlineckými fotbalisty vyhráli 3:1.

Předchozí zápasy hlinečtí odehráli následovně:

Čáslav - Hlinsko 1:2

Hlinsko - Kosmonosy 0:0

Kolín - Hlinsko 5:0

Hlinečtí jsou po odehraných zápasech 7. místě tabulky s 26 body.

Příští zápas se odehraje na domácí půdě v neděli 9. dubna od 16:30 na hřišti v Olšinkách a soupeř přijede z Benátek nad Jizerou. Soupeř je tabulkově lepší o jeden bod a v podzimní části Hlinsko s Benátkami remizovalo.