Hlinečtí fotbalisté konečně prolomili smůlu
Profilovka
26. 08. 2021.
visibility 1261

Hlinečtí fotbalisté odehráli o víkendu čtvrtý zápas sezóny a konečně se jim podařilo porazit soupeře, kterým tentokrát byli fotbalisté z TJ Sokol Libiš.

V polovině prvního poločasu se podařilo vstřelit branku Portyšovi, když byl po faulu na domácího Volfa střílen přímý kop. Od 39. minuty hráli hosté v oslabení kvůli faulu na domácího Jančuru, kdy hosté dostali červenou kartu.

Ke konci zápasu měli hosté šanci vyrovnat, avšak hráč Libiše trefil tyčku. O několik minut později vstřelil Klika druhý gól domácích. V prodloužení se ještě podařilo vstřelit penaltu Cachovi, domácí tak s Libiší vyhráli 3:0 a získali 3 body. Po výhře se hlinečtí fotbalisté posunuli na 10. místo tabulky.

Příští zápas odehraje FC Hlinsko s tabulkově druhým nejlepším týmem v Benátkách nad Jizerou 29. 8. v 17:00 hodin.