Hlinečtí fotbalisté jsou na prvním místě tabulky
23. 08. 2022.
visibility 963

Po třech odehraných zápasech podzimní sezóny 2022/2023 je FC Hlinsko na prvním místě tabulky, všechna utkání hlinečtí fotbalisté vyhráli.

Lepší vstup do nové sezony si klub FC Hlinsko nemohl přát. Ze tří odehraných zápasů získali hlinečtí devět bodů, což je posunuje do čela tabulky společně s fotbalisty z Liberce B.

Druhé utkání, které se hrálo ve Dvoře Králové, skončilo jasným vítězstvím Hlinska 5:0. Třetí utkání se odehrálo v neděli 21. srpna na hřišti v Hlinsku s výsledkem 3:1. Utkání zahájili nováčci z Dobrovic brankou ve 22. minutě. O pár minut později hlinečtí odpověděli dvěma brankami a třetí se jim podařilo vstřelit v polovině druhého poločasu z přímého kopu.

Příští zápas se odehraje opět na hřišti v Hlinsku s týmem z Ústí nad Orlicí 28. srpna od 17:00 hodin.