Hlinecký minitenis získal ocenění v anketě Nejúspěšnější sportovec Chrudimska i Pardubického kraje
Profilovka
06. 05. 2022
visibility 1511

Ve středu 16. března se náš minitenisový tým zúčastnil galavečera předávání cen „Nejúspěšnější sportovec Pardubického kraje“. Do kulturního sálu ve Starém Hradišti dorazil tým v téměř kompletní sestavě - Kuba Pražák, Vojta Zerzán, Josefína Mrkvičková, Filip Halamka a Kamča Janáčková. Děti si večer užily, sál zastoupený převážně dospělými a dorosteneckými sportovci dokázaly příjemně oživit. Za svoje úspěchy ve sportovním snažení získaly ocenění na galavečeru ve Skutči „Nejlepší sportovní kolektiv Chrudimska“ a tentokrát i jako „Sportovní kolektiv žáků Pardubického kraje pro rok 2021“!

Náš tým byl nominován díky velkému úspěchu, kdy slavil nejdříve 1. místo v základní části Pardubického přeboru, díky tomu postoupili mezi 4 nejlepší týmy Východních Čech a ve velkém finále si vybojoval prvním místem postup na Mistrovství ČR, kde získali úžasné 2. místo. MČR se konalo v areálu prestižního klubu Sparta Praha a účastnilo se 8 nejlepších týmů republiky.

Sestava z MČR: Jakub Pražák, Vojtěch Zerzán, Denis Hayek, Josefína Mrkvičková, Filip Halamka, Kamila Janáčková, Trenérka: Tereza Wasserbauerová

Hráči získali také mimořádné ocenění od Východočeského svazu.

Dětem patří velká gratulace a mnoho dalších úspěchů a hlavně zábavy na kurtech!!!!

Aktuálně tento tým bojuje o další úspěch v mistrovských utkání v kategorii babytenis.