Dnes je 4. prosinec 2023, svátek má Barbora
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Sport Hlinecký futsalový tým AC Hlinsko odehraje utkání s prvoligovým soupeřem Helas Brno Vytvořit článek
Hlinecký futsalový tým AC Hlinsko odehraje utkání s prvoligovým soupeřem Helas Brno
Gabriela Volfová (redakce) - 21. 09. 2023    1429    0 Líbil se vám tento článek?

Futsalový tým AC Hlinsko, který se letos účastní celostátní soutěže Pohár Svazu futsalu České republiky (SFČR), se v pondělí 25. září od 19:00 hodin utká s prvoligovým týmem Helas Brno. Zápas se odehraje v hlinecké sportovní hale a v případě výhry domácích proběhne další losování soutěže.

Celek AC Hlinsko byl založen v roce 1992 a v roce 2022 se mu podařilo postoupit z divizní soutěže do druhé ligy, kde se střetne například s týmem Baník Ostrava. Hlinečtí futsalisté se letos účastní i Poháru Svazu futsalu České republiky, kde se probojovali až do osmifinále. „Do osmifinále českého poháru jsme dostali prvoligového soupeře, který letos hodně posílil a my tak máme šanci se porovnat s těmi nejlepšími v České republice. Tenhle zápas je pro nás hodně vyjímečný, řekl bych svátek futsalu,” sdělil s nadšením k blížícímu se utkání Vojtěch Klika, hráč AC Hlinsko. 


Sestavu hlineckého celku AC Hlinsko tvoří hráči Klika, Vašek, Cach, Zub, Šmahel, Sedláček, Vamberský, Kyncl, Severýn, Pešek, Novák a Klaudinger.

 Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu