Dnes je 25. březen 2023, svátek má Marian
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Školství Hlinecké gymnázium pořádá přípravné kurzy na přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky Vytvořit článek
Hlinecké gymnázium pořádá přípravné kurzy na přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky
Petr Laštůvka (redakce) - 30. 12. 2022    757    0 Líbil se vám tento článek?

Hlinecké gymnázium uskuteční od února 2023 přípravné kurzy na přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky pro žáky z 5. tříd a 9. tříd základních škol. Příprava na přijímací testy bude probíhat dvakrát týdně online, kurz je zdarma. Přihlášky do kurzu je možné podávat nejpozději do 15. ledna.

Zájemci o přípravný kurz se mohou přihlásit online prostřednictvím formulářů na webových stránkách školy pro žáky 5. tříd a žáky 9. tříd.

Pro potenciální uchazeče o studium a jejich rodiče uskutečnilo Gymnázium K. V. Raise na konci listopadu den otevřených dveří. Žáci měli možnost vyzkoušet si práci s virtuální realitou a roboty Bóďou, Bobem a Arnoštem. V laboratoři fyziky na ně čekala čtyři počítačem podporovaná experimentální stanoviště, v laboratoři chemie nespočet poutavých pokusů a v posluchárně biologie je přivítal školní leguán se strašilkami, pakobylkami a šváby. Veřejnosti se otevřela také celá škola včetně tělocvičny, učebny hudební výchovy, laboratoř výtvarné výchovy s ukázkami prací žáků.

Zdroj foto: FB Gymnázium K. V. RaiseLíbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu