Dnes je 27. březen 2023, svátek má Dita
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně Hlinecká radnice slavnostně přivítala nové občánky Vytvořit článek
Hlinecká radnice slavnostně přivítala nové občánky
redakce iHLINSKO - 11. 10. 2022    1080    0 Líbil se vám tento článek?

V obřadní síni hlinecké radnice proběhlo v sobotu 8. října vítání občánků. V 9:00 a v 10:00 hodin čekalo nové občánky Hlinska první uvedení do společnosti.

Setkaly se tu rodiny s miminky, atmosféru tradičního obřadu dodaly děti z MŠ Budovatelů, které ho zahájily pásmem veselých písniček a básniček. Starosta Hlinska  přivítal celkem šestnáct nových občánků. V 9:00 hodin to bylo osm dětí a v 10:00 hodin také osm, z toho sedm holek a devět chlapců.

Po představení občánků k dětem i rodinám promluvil starosta města Miroslav Krčil s popřál jim hodně zdraví a radosti, rodičům trpělivost i radost z toho, jak uvidí své děti spokojeně vyrůstat a vyzdvihl skutečnost, že dítě je největším darem v životě člověka. Rodiče se podepisovali do pamětní knihy a každý z občánků dostal z rukou starosty finanční dar v hodnotě 5 000 Kč, plyšovou hračku a pro maminky byla připravena květina. Následovalo fotografování v krásné vyřezávané kolébce, která zdobí hlineckou obřadní síň už desítky let.Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu