Hledá se koordinátor dobrovolníků pro hlinecký FOKUS Vysočina

Partneři
Stát se partnerem
Nezisková organizace FOKUS Vysočina hledá koordinátora dobrovolníků pro region Hlinecko. Nabízí zajímavou a nevšední práci, která dělá radost druhým, 25 dní dovolené a další benefity.
Náplní práce bude vyhledávání zájemců o dobrovolnictví, zprostředkování dobrovolníků do přijímacích organizací, práce s dobrovolníky, pořádání veřejných akcí a propagační aktivity.
Organizace požaduje od uchazečů středoškolské vzdělání, trestní bezúhonnost, dobré komunikační schopnosti, zodpovědný a samostatný přístup, týmového ducha, kreativitu, znalost práce na PC a řidičský průkaz skupiny B.
Nástup je možný od listopadu 2019. Je zde také možnost zkráceného úvazku a práce je vhodná pro absolventy.
Strukturované životopisy a motivační dopisy mají zájemci zasílat na e-mail: anna.simonova@fokusvysocina.cz. Paní ředitelku Šimonovou mohou v případě dotazů zastihnout na telefonu 774 151 495.
Zdroj foto: Facebook Dobrovolnické centrum v regionu Hlinsko
TAG
Líbil se vám tento článek?
1
Komentáře