ZAVŘIT

Koupit reklamu Reklama  •  
Dnes je 17. leden 2021, svátek má Drahoslav

Hledá se asistentka/asistent pro doučování dívky z 5. třídy z Hlinska

27. 11. 2020 • 20:15

Organizace Almathea z.s., která poskytuje sociální, vzdělávací a terapeutické služby rodinám s dětmi, nabízí brigádu doučování dítěte v rozsahu 4 hodiny týdně. Jedná se o doučování matematiky a češtiny dívky z 5. třídy.

 

Doučování bude probíhat jako kombinace distanční výuky a výuky v domácnosti. V případě nutnosti asistent zaučí rodinu nebo dítě v zacházení s technikou. Asistent bude také komunikovat s učiteli a dalšími pracovníky. 

 

Uchazeč by měl mít motivaci učit děti a mít sociální cítění. Neměl by pro něj být problém vysvětlit učivo ZŠ a používat techniku k distanční výuce (počítač, mobil). Požadují se také komunikační a organizační schopnosti a samostatnost a časová flexibilita. Trestní bezúhonnost je samozřejmostí.

 

Almathea z.s. nabízí brigádu na DPP do konce roku 2020 s odměnou 200 Kč za hodinu. Nástup je možný ihned. V případě zájmu mají uchazeči zasílat motivační dopis a stručný životopis na email jana.perinova@amalthea.cz (kontaktní osoba Jana Peřinová, telefon 731 313 847)

 

Více na stránkách společnosti Almathea z.s.: https://bit.ly/Almathea-nabidka-brigady

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •  
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím