Hitem podzimu jsou designové LED žárovky a nová svítidla od HUKY Elektro
Profilovka
11. 10. 2022.
1454

Oživte jednoduše svůj interiér novými designovými LED žárovkami značky EGLO od HUKY Elektro, které vynikají svou kavlitou a nadstandardní zárukou 5 let. Použitím LED žárovek výrazným způsobem ušetříte na účtech za elektřinu. Kromě standardních LED žárovek EGLO naleznete v největší hlinecké prodejně se svítidly i žárovky stmívatelné, chytré a dekorativní. Ty plně nahradí stínidlo vašeho lustru, nebo lampy a stanou se atraktivním designovým doplňkem vašeho bytu a domu.

Zákazníci také mohou vybírat z nově naskladněných svítidel - bytová svítidla, lustry, lampičky, průmyslová svítidla, LED svítidla, reflektory, zahradní svítidla, venkovní osvětlení, svítidla pro veřejné osvětlení, světelné zdroje, žárovky, výbojky a LED pásky.

V prodejně HUKY Elektro na adrese Jungmannova 151, Hlinsko je více jak 10 000 položek skladem. Využijte odborného poradenství od personálu HUKY Elektro, otevírací doba je od pondělí do pátku od 8:00 do 11:30 a od 12:30 do 16:30 hodin. V sobotu je otevřeno od 8:00 do 11:00 hodin.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image