Herec Lukáš Hejlík zakončí projekt MAP II Místní akční skupiny Hlinecko
Profilovka
15. 11. 2022.
726

V pondělí 21. listopadu se Multifunkčním centru uskuteční divadelní představení Lukáše Hejlíka a Alana Novotného, které nese název Vaříme z vody. Představení a doprovodný program slavnostně zakončuje projekt MAP II Místní akční skupiny Hlinecko. Představení a doprovodná výstava projektu začíná v 16:00 hodin a vstupné je po registraci zdarma.

Součástí slavnostního dnu bude také možnost si prohlédnout a vyzkoušet vzdělávací aktivity a pomůcky, které během čtyřletého projektu MAP II byly realizovány. Samotný projekt se soustředí na zlepšení kvality vzdělávání na Hlinecku. 

Představení Vaříme z vody je hráno v rámci tzv. Listování. Hra vychází z knihy U nás v Evorpě od M. Hejkalové. Jedná se o velkou divadelní kuchařskou show, která s vtipem projde vybrané země Evropské unie a uvaří hutný euroguláš. Diváky pobaví herci Lukáš Hejlík a Alan Novotný.

Vstupenka na akci je zdarma po povinné registraci na emailu: groulikova@mashlinecko.cz

Místní akční skupina Hlinecko (MAS Hlinecko) je neziskovou organizací, která sdružuje obce v mikroregionu Hlinecko a smyslem tohoto sdružení je spolupráce veřejného sektoru, podnikatelů a neziskových organizací.

Zdroj foto: Facebook LiStOVáNí

 

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image