Dnes je 2. prosinec 2023, svátek má Blanka
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Kultura a volný čas Herec Lukáš Hejlík zakončí projekt MAP II Místní akční skupiny Hlinecko Vytvořit článek
Herec Lukáš Hejlík zakončí projekt MAP II Místní akční skupiny Hlinecko
Věra Dvořáková (redakce) - 15. 11. 2022    523    0 Líbil se vám tento článek?

V pondělí 21. listopadu se Multifunkčním centru uskuteční divadelní představení Lukáše Hejlíka a Alana Novotného, které nese název Vaříme z vody. Představení a doprovodný program slavnostně zakončuje projekt MAP II Místní akční skupiny Hlinecko. Představení a doprovodná výstava projektu začíná v 16:00 hodin a vstupné je po registraci zdarma.

Součástí slavnostního dnu bude také možnost si prohlédnout a vyzkoušet vzdělávací aktivity a pomůcky, které během čtyřletého projektu MAP II byly realizovány. Samotný projekt se soustředí na zlepšení kvality vzdělávání na Hlinecku. 

Představení Vaříme z vody je hráno v rámci tzv. Listování. Hra vychází z knihy U nás v Evorpě od M. Hejkalové. Jedná se o velkou divadelní kuchařskou show, která s vtipem projde vybrané země Evropské unie a uvaří hutný euroguláš. Diváky pobaví herci Lukáš Hejlík a Alan Novotný.

Vstupenka na akci je zdarma po povinné registraci na emailu: groulikova@mashlinecko.cz

Místní akční skupina Hlinecko (MAS Hlinecko) je neziskovou organizací, která sdružuje obce v mikroregionu Hlinecko a smyslem tohoto sdružení je spolupráce veřejného sektoru, podnikatelů a neziskových organizací.

Zdroj foto: Facebook LiStOVáNí

 Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu