ZAVŘIT

Koupit reklamu Reklama  •  
Dnes je 10. duben 2021, svátek má Darja

Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště v Hlinsku nabízí individuální prohlídky školy

23. 02. 2021 • 16:44
PARTNEŘI

Ač není možné uskutečňovat tradiční dne otevřených dveří, Gymnázium Karla Václava Raise a Střední odborné učiliště v Hlinsku nabízí zájemcům o studium gymnaziálních i učebních oborů individuální prohlídky! Ty se uskuteční ve dnech 22. - 26. února 2021 a je třeba se na ně přihlásit prostřednictvím telefonického hovoru na čísle 469 311 190. Časy prohlídek jsou v daných dnech mezi 8:30 a 15:30 hodin.

 

Zájemce o studium a jeho zákonného zástupce školou provede vždy jeden z učitelů a to za dodržení všech hygienických nařízení. Uchazeči o studium se při prohlídce seznámí s prostředím školy, nahlédnou do nově zrekonstruovaných odborných učeben a laboratoří, prohlédnou si kvalitní počítačové a technické vybavení.

 

Během své návštěvy získají potřebné informace o učebních plánech, studijních oborech, možnostech dalšího rozvoje a o uplatnění absolventů. Návštěvu školy je vhodné spojit s odevzdáním přihlášky k přijímacímu řízení. Informace o přijímacím řízením na odkaze http://bit.ly/přijímací-řízení.

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •  
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím