Generálka před nedělním zahájením soutěže mužů vyšla - HC Jaroměř - HC Hlinsko 2:7.
26. 09. 2019.
visibility 1476

J a r o m ě ř - poslední přípravné utkání sehrálo ve středu 25.9. hlinecké áčko v Královéhradeckém kraji.  Kromě první poloviny první třetiny mělo Hlinsko převahu po celou dobu utkání, což dokázalo vyjádřit i střelecky. O výsledku se rozhodlo třemi rychlými brankami ve 34-36 minutě. V řadě oslabení podržel tým jistými zákroky gólman T.Gregor . Soupeři jsme dvě branky prakticky darovali po chybách v rozehrávce.  Střelecky se dařilo P. Vlčkovi, který se blýskl hattrickem.

V neděli 29.9. 2019 začíná krajská liga mužů kdy domácí HC Hlinsko přivítá od  17:30 hod  HC Světlá n/S.

utkání: HC Jaroměř : Hlinsko
skóre: 2 : 7
třetiny: 2:2, 0:3, 0:2
branky domácí: Vlček 3, Beneš, Nečas, Skotar, Lenoch Š.
asistence domácí: Homola, Vácha 2,Zdražil, Hudec M.,
sestava hosté: Gregor ( Peřina) - Beneš, Sobotka, Vácha, Hudec M., Lenoch P., Fink, Lenoch Š., Dítě, Králíček, Nečas, Skotar, Hudec T., Zdražil, Homola, Vlček, Janoušek