Fotoreportáž z rozsvícení vánočního stromku v Blatně u hasičské zbrojnice
Profilovka
28. 11. 2022.
1456

V sobotu 26. listopadu proběhlo slavnostní rozsvícení vánočního stromu s doprovodným programem u hasičské zbrojnice dobrovolných hasičů v Blatně. 

Připraveno bylo odpoledne pro děti s mikulášskou nadílkou, vystoupení kytaristy Lukáše Hejduka z Blatna, folklorního souboru Vysočan a dechové kapely Hlinečanky. Lukáš Hejduk zahrál a zazpíval několik koled, stejně tak jako Vysočan, který zpíval koledy v civilním oblečení. Vánoční písně zahrála také Hlinečanka na dechové nástroje. 

Vánoční akci pořádal Sbor dobrovolných hasičů Blatno, občanská komise Blatno a město Hlinsko. Závěrečnou řeč si připravil starosta Hlinska Miroslav Krčil, který všem přítomným popřál šťastné svátky a pronesl několik milých vět: “Milí přátelé, drazí sousedé, moc děkuji za pozvání všem hasičům a že jsme se tu mohli takhle sejít. Sami dobře víte, že v minulých letech to nebylo úplně jednoduché a zrovna v této době, když si třeba otevřete noviny nebo zprávy v televizi, tak se také nedočtete žádné moc dobré zprávy. A já si myslím, že všichni potřebujeme hezké věci a dobré zprávy. Věřím, že čas, který teď nastává, nám právě ty krásné věci bude přinášet a každý z nás si můžeme se svými blízkými udělat radost a zapomenout na všední starosti. Moc bych vám přál, aby se vám v tomto kouzelném čase splnily vaše sny, nebo abyste byli svědky, jak se sny plní někomu jinému. Přeji vám krásný advent, užijte si poslední měsíc roku a nebuďte smutní, začíná nový rok a já věřím, že bude hezký a dobrých zpráv a optimismu bude stále více. Mějte hezký závěr roku, neztrácejte úsměv a přeji vám pevné zdraví! “ Poté se již odpočítalo rozsvícení stromku a ten se rozzářil.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image