Dnes je 1. říjen 2023, svátek má Igor
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Kultura a volný čas FOTOREPORTÁŽ: Vánoční těšení a adventní jarmark na ZŠ Ležáků Vytvořit článek
FOTOREPORTÁŽ: Vánoční těšení a adventní jarmark na ZŠ Ležáků
Gabriela Volfová (redakce) - 26. 11. 2022    751    0 Líbil se vám tento článek?

Ve čtvrtek 24. listopadu se na Základní škole Ležáků uskutečnilo Vánoční těšení, které se těšilo velkému množství návštěvníků. Žáci ZŠ Ležáků a Základní praktické školy zazpívali několik vánočních koled, v průběhu akce se konal také jarmark.

Žáci s pedagogy si pro rodiče a další návštěvníky připravili vánoční trhy, kde bylo možné zakoupit vánoční dekorace, cukroví či teplou medovinu. Mezi návštěvníky v průběhu jarmarku zavítali čerti s andělem a mikulášem. Pro děti byly připraveny i dílničky, kde si mohly vytvořit vánoční přáníčko nebo andílka.

Vánočního těšení na ZŠ Ležáků se zúčastnil také starosta města, který všem popřál všem hezký advent: „Je důležité, abychom neztráceli dobrou náladu, zažívali hezké věci, dělali hezké věci i pro druhé a abychom se uměli příjemně těšit. Užijte si zbytek roku a pamatujte si, že když něco končí, tak na tom je nejkrásnější to, že něco nového začíná,” řekl v přání Miroslav Krčil, starosta Hlinska.

Součástí akce bylo i rozsvícení vánočního stromu před školou a prohlídka betlému, který vytvořily děti pod vedením vychovatelek. Ten bude k vidění po celý prosinec ve vestibulu školy.Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu