Dnes je 1. říjen 2023, svátek má Igor
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Školství FOTOREPORTÁŽ: Absolventi hlineckého gymnázia slavnostně převzali maturitní vysvědčení Vytvořit článek
FOTOREPORTÁŽ: Absolventi hlineckého gymnázia slavnostně převzali maturitní vysvědčení
Petr Laštůvka (redakce) - 25. 05. 2023    1299    0 Líbil se vám tento článek?

Ve středu dopoledne se uskutečnily celkem dva slavnostní ceremoniály v obřadní síni hlinecké radnice, při kterých si převzali maturitní vysvědčení absolventi Gymnázia K. V. Raise. Jako první si vysvědčení převzala třída 8. A a o hodinu později 4. C. Kromě nových absolventů gymnázia a členů pedagogického sboru se předávání zůčastnili také diváci z řad rodičů, prarodičů a sourozenců.

Po slavnostním nástupu představily absolventy jejich třídní profesorky Mgr. Jitka Vacková a RNDr. Kateřina Kopečná. Po té přišly na řadu projevy starosty města Miroslava Krčila a ředitele gymnázia RNDr. Rostislava Dvořáčka. Hned po nich převzali studenti z rukou ředitele školy maturitní vysvědčení, a ti nejúspěšnější i odměnu za vynikající prospěch. Nechyběla ani gratulace k úspěšnému složení zkoušky. S blahopřáním se přidali i třídní profesorky a starosta Hlinska.

Starosta města Miroslav Krčil popřál v proslovu absolventům hlineckého gymnázia vždy dostatek pozitivní energie, potřebného nadhledu a do další životní etapy hodně zdraví, elánu a štěstí.

Na slavnostním aktu nechyběl ani projev studentů s poděkováním, recitace a studentská hymna Gaudeamus igitur.Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu