Fotbalisté Hlinska porazili na domácím hřišti další divizní celek
06. 09. 2021
visibility 1095

Na fotbalovém stadionu v Hlinsku se v neděli 5. září odehrál šestý zápas sezóny, soupeř přijel ze Dvora Králové. S fotbalisty TJ Dvůr Králové nad Labem hráli hlinečtí prozatím jednou a zápas vyhráli.

První poločas ovládl domácí Jančura, kterému se podařilo vstřelit branku v polovině prvního poločasu. Druhý poločas byl velice napjatý a byly v něm uděleny 4 žluté a jedna červená karta. Polovina druhého poločasu opět patřila Jančurovi, který vstřelil branku z penalty. Odpověď hostů na sebe tentokrát však nenechala dlouho čekat a do několika minut hosté vstřelili svoji první branku zápasu.

Zápas skončil výhrou domácích 2:1 a získáním dalších cenných bodů. Hlinsko se v tabulce posunulo na 7. místo. Záznam z utkání je možné zhlédnout zde.

Příště se hlinečtí utkají s fotbalisty z Velkých Hamrů, zápas se odehraje na hřišti ve Velkých Hamrech v sobotu 11. září od 10:30 hodin.